Часоліт

  * Цей вичурний танок - справа рук видатного ефларського танцмейстера Дігуара Діолла. Його винахідливість й творчий розум дозволили йому підкорити небачені кар’єрні висоти і з простого часомайстра дорости до провідного танцмейстера чародільського двору. За визначні досягнення феї наділили його часовим даром, і це чи не єдиний відомий випадок, коли вони зробили так з власної ініціативи.

 

”Часоліт” - данина власному ремісницькому минулому Дігуара і справжня гордість митця, адже в ньому вдалося передати всі принади цього часодійного пристрою: шум поршнів, стук коліщаток, можливість долетіти до зірок. Подейкують, що на Осталу цей танок заніс не хто інший, як Родіон Хардіус Огнєв, котрий якось вирішив похизуватись перед празькими часівниками ефларським винаходом і прилетів на бал на часольоті. Проте він не розрахував, що серед прислуги на балу було кілька пересічних остальців, котрих це видовище настільки вразило, що дехто кинув чорну роботу і вдарився в мистецтво, започаткувавши новий стиль - “стімпанк”. А хтось просто тихенько занотував схему танцю і передав ці знання у спадок нащадкам. Тож тепер цей танець широко відомий у вузьких остальських колах як "Стімпанк-кадриль".

Часівники зберігають схему цього танцю у секреті, тож тут ви її не побачите. Але його можна буде вивчити на підготовчих заняттях ССТ "Ла Ревері".

© 2018 by La Rêverie

Proudly created with Wix.com

sevenleaforder1.jpg
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now